Sześć zdrowych nowinek o maśle

Obecnie mam przerwę w pisaniu artykułów wynikający, z tego że już jutro będę miał obronę pracy dyplomowej, do której ostro się przygotowuje.

W następnym tygodniu ukaże się jakiś ciekawy artykuł.

Tymczasem podsyłam wam bardzo ciekawy artykuł Charlsa Poliquina z jego prywatnego działu na sfd.pl o zdrowych właściwościach masła. Polecam wszystkim, których interesuje tematyka zdrowego odżywiania."Szesc bardzo zdrowych informacji które pownniscie wiedziec o masle. 

Dzieki rzadowej glupocie i propogandzie przemyslu spozywczego, maslo stalo sie nieslusznie zaszufladkowane jako zloczynca. Wciaz wielu lekarzy powie Ci iz jest to zródlo wszelkiego zla w sensie otylosci, zaburzen gospodarki lipidowej a nawet raka. Nie sposób znalesc czegos dalszego od prawdy. Maslo nie powoduje chorób, a w rzeczywistosci chroni nas przed nimi. Przykladowo, badanie przeprowadzone przez M.R.C. (Medical Research Council) pokazalo ze mezczyzni jedacy maslo maja o polowe mniejsze ryzyko rozwoju chorób serca niz odpowiadajaca im grupa jedzaca margarne. 
Maslo jest naszym sprzymierzencem, oto szesc powodów dlaczego tak jest: "

więcej tutaj: Sześć zdrowych nowinek o maśle

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Suplementacja w trakcie treningu?

Posiłki przed – i potreningowe nikogo nie dziwią, jednak niedawno pojawił się także nowy trend. Jest nim picie napoju izotonicznego w trakc...